| 6xLmCx6 a întrebat:

anul viitor ma duc la liceu puteti sa imi spuneti fiecare profil cu materiile si la ce se da bacul.Multumesc anticipat! Va dau si ce vreti ( funda ma referam ca banii, masini si femei nu am).

Răspuns Câştigător
| Pustoaica14 a răspuns:

As vrea sa iti dau un sfat pe care uni cred ca nu il prea agreaza axeaza-te mult pe matematica pentru ca aceasta materie care nimieni nu prea o suporta o sa te ajute foarte mult si bacul in general se da la romana, mate, alegi dintre fizica chimie si biologie.
Funda big grin

| 6xLmCx6 explică (pentru Pustoaica14):

Sa stii ca la asta ma gandeam si eu ca nu urasc matematica. si bacul la biologie cred ca mi-ar conveni ca imi place materia. Multumesc de sugestie.

2 răspunsuri:
| Linguritza a răspuns:

Sa te duci acolo unde iti place tie, caci inlegatura cu bacul, oricum ar fi el( greu sau usor ), asta depinde de tine. Daca vrei cu adevarat sa iei bacul.