| daniopt a întrebat:

As vrea sa devin programator si ma gandeam sa urmez cursurile Facultatii Ovidius din Constanta.As vrea sa stiu daca dupa ce termin facultatea pot gasii loc de munca in acest domeniu. (sunt abia clasa a XI)Daca este sau va fi cauta aceasta meserie.
Multumesc anticipat!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este o meserie foarte căutata. Momentan se investește foarte mult in software si IT. Asta va continua inca 3-5 ani. Apoi interesul se va îndrepta spre genetica. Bafta!