| AlinaStoian98 a întrebat:

Salut.As vrea sa stiu un lucru...Eu m-am inscris la bac dupa ce am terminat clasa a 12a in prima si a doua sesiune la Romana, mate si fizica si am luat la romana si mate dar la fizica nu am luat in ambele sesiuni...Intrebarea este: as Putea sa ma schimb de la fizica la biologie si sa dau la biologie in iulie?

2 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU se poate schimba materia aleasă iniţial!

Toate cele bune!

| Cameliapantiru a răspuns:

Da. Vei completa anul vitior, in fisa de inscriere, optiunea de a echivala probele la romana si mate si de a sustine proba la alegere a profilului, la disciplina biologie.
Spor la invatat si mult succes!