| Comi2001 a întrebat:

Salut.Azi am dat simularea la matematica si nu prea am stiut... daca mai invat si fac vreo 20-30 teste ma descurc bine la subiectele 1-2.dar la geometrie sunt praf.La geometria plana stiu foarte putin iar la cea in spatiu deloc. Niste sfaturi ceva. Ceva video-uri...as vrea in special cea in spatiu de anul acesta.

1 răspuns:
| doreal a răspuns:

O fost greu subiectu, da-l naibii -"-. Exercitii de alea se dau la olimpici, nu noua. Daca simti ca nu te descurci, mai fa exercitii de geometrie si fii atent in clasa, dar simularea a fost foarte grea.