| Mariapetrupanainte a întrebat:

Salut,ca sa devii desing vestimentar este necesar numaidecit sa stii bine matamatica?

6 răspunsuri:
| Idkidk a răspuns:

Şi talent, şi matematică, dar şi să pui suflet în tot ce faci!

| iSwag a răspuns:

laughing Iti trebuie talent. Apoi matamatica happy

| Mariapetrupanainte explică (pentru iSwag):

Pai talentul este dar ma gindeam ca poate este importanta matematica cici nu o prea duc bine cu ea.

| iSwag a răspuns (pentru Mariapetrupanainte):

Sa tai un tol si sa il cosi e matematia?

| Mariapetrupanainte explică (pentru iSwag):

Dapoi sa-l poti taie si dupa masaura si daca ai sa te uiti la unele hainte atent ai sa vezi ca sunt croite destul de coplicat.O profesoara zicea ca sa fii un bun croitor trebuie sa stii si matematica si eu acum ma gindesc sa mai stau la ideea cu modelierul de aceea am si intrebat.

| iSwag a răspuns (pentru Mariapetrupanainte):

laughing Nu. Nu iti trebuie. Mna. iti trebuie, dar maxim de clasa a 3-a.