| TipulCiudatDinSpateleFarmaciei a întrebat:

Salut.Caut indrumare de la un student al Facultatii de Media Digitala din cadrul Universitatii Babes-Bolyai.Cum a reusit sa intre, impresii generale etc.Sunt in clasa a 11-a si e o optiune foarte tentanta pentru mine.Multumesc anticipat.

2 răspunsuri:
| Aretha a răspuns:

Am intrat acum la Media Digitala la Timisoara.
Proba mea a fost optionala si a constant in redactare eseu in 3 pagini pe tema "creativitate" cu referire la un citat pe care il dau ei.

Am intrat cu 9.40 si se aduna nota 30%din media de la bac.
Am intrat insa la taxa.

Pai daca iti place editarea video, vrei poate sa fii editor, account manager, web design.
Iti place romana, putin informatica si sa stai mult pe net. Yeah. E pentru tine.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Aretha):

Dupa un profil de filologie te poti descurca?