| Pattyutzza14 a întrebat:

Ce parere aveti despre Colegiul economic Virgil Madgearu din Ploiesti? Adica e bun? Cum sunt profii, salile de clasa, uniforma? Eu incep din toamna la economie si prima data nu eram prea incantata, dar dupa ce l-am vazut cand m.am inscris mai m.am linistit... Voi ce credeti? funda:*

1 răspuns:
| dan_4269 a răspuns:

Si eu sunt tot acolo. Din cate am auzit e destul de bun liceul. Dar sti cumva cand se invata dimineata sau dupa-amiaza? big grin