| anonim_4396 a întrebat:

cine stie legenda lui Sava Savanovic? (cica cel mai faimos vampir din serbia). As vrea s-o stiu si eu.

7 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Uita-te pe Wikipedia, ca sunt informatii garla! Si, in genetral pe net.
Nu pot sa-ti dau link ca-mi sterge raspunsul adminul.

| anonim_4396 explică (pentru Elianna):

Pe wiki e in engleza si eu putin iar pe net sunt mjoritatea in sarba.

Elianna
| Elianna a răspuns:

Tradu-l omule, ca are buton de traducere!

| anonim_4396 explică (pentru Elianna):

Nu traduce bine.

| Elianna a răspuns (pentru anonim_4396):

Sigur ca nu traduce bine, dar este suficient ca sa intelegi despre ce e vorba!
Sau vrei sa-l traducem noi si sa-ti facem o sinteza!

| anonim_4396 explică (pentru Elianna):

Nu multumesc. am citit oleaca si am ajuns la cuncluzia ca e cea mai mare porcarie chestia asta cu vamirii. NU CRED in asa ceva!