| anonim_4396 a întrebat:

Ce facultate de medicina pentru specializarea Asistenta medicală generala imi recomandati? Ma refer din tara? Mersi happy

2 răspunsuri:
| ancaval a răspuns:

Facultatea din orașul tău.

| StefanIntrebare a răspuns:

In tara eu sincer nu iti pot recomanda nimic deoarece toate facultatile sunt corupte si pline de oameni fara caracter. Pentru facultate eu unul iti sugerez Transnistria, acolo au toate facultatile cele mai bune din zona generala a Europei de est si pe langa asta oamenii sunt la patru ace si stiu maniere si nu se pune problema ca au negroizi. Toate cele bune iti urez, Ionela si sa ii spui lui Alin ca imi place tatuajul cu delfin!