| Methamfetamin a întrebat:

Salut, cum as putea sa ma debarasez de un cuvant-parazit? Astept un raspuns concret. Multumesc!

2 răspunsuri:
| MeConstantine a răspuns:

Ne trebuie o intrebare concreta,
In principal orice cuvant are un echivalent sau un sinonim pe care il poti folosi in limbaj Deci poti scapa de el.

| Methamfetamin explică (pentru MeConstantine):

Spun deseori cuvintul "real" in loc sa spun (ex. intr-adevar) cind vreau sa conving pe cineva! Dar "intr-adevar" nu intotdeauna corespunde cu situatia. Tocmai dupa ce-l pronunt imi dau seama si asta ma enerveaza.