| FocuS2 a întrebat:

Salut, daca am picat bacul anul acesta si in prima si in a-2-a sesiune, anul viitor cum dau bac-ul? Il dau din nou la toate. sau? Tin sa mentionez ca la Romana am luat 5.55, Matematica 6.45 si Biologie 5.05.

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Poti sa-l dai cum vrei tu: la toate materiile, la 2 materii sau numai la una. In cererea de inscriere vei mentiona expres materiile la care vrei sa-ti fie recunoscuta nota din sesiunea anterioara.

| FocuS2 explică (pentru Ioandelasal):

Si competentele mai trebuiesc date?

| Ioandelasal a răspuns (pentru FocuS2):

Competentele nu mai trebuie date.

3 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Vei susține examene doar la disciplinele unde nu ai obținut media 6.00 (română+ biologie).