| anonim_4396 a întrebat:

Salut daca esti in ultimul an si trebuie sa dai bacu mai exact clasa 13-a si ai ramas corigent la mate te trec profesorii daca nu sti nimic dar te prezinti?

6 răspunsuri:
| ktrinel a răspuns:

Learn man, daca vrei sa treci, e destul de greu, dar daca ai bulan. s'ar putea sa te treaca, ce sa iti zic mult succes!

| stpu a răspuns:

Daca vrei sa te sinucizi... sa stii ca iti platesc eu glontul. big grin

| invisibleboy a răspuns:

Nu, nu mai are rost.

| AskAlex a răspuns:

Nu, nu te trec daca nu stii nimic... Daca vrei sa treci, mai invata si tu ceva. E mai greu sa treci corigenta decat sa scoti o medie de 5 in timpul anului.

| pinkycarmen a răspuns:

Sigur! doar ai facut efortul sa iesi din lumea ta infecta pentru a sta 3 ore la scoala. p.s: poate daca faci fata de milog, scoti si o nota mare.

| m1a3 a răspuns:

Vrei sa treci, invata!winking