| Alooo a întrebat:

Dacă la evaluarea nationala la limba si literatura romana am făcut un mic alineat cu creionul (linia făcută este extrem de subtire, abia vizibila) se poate anula lucrarea?

Răspuns Câştigător
| Mihai4455 a răspuns:

Si eu am avut aceleasi emotii la evaluarea nationala fiindca am incercuit si am subliniat exercitiile si am facut porci etc. Doar daca-ti scrii numele in dreptul exercitiului sau daca scrii sunt eu sau desenezi o masina pe lucrare se anulează in rest e ok nu are cineva chef de mai corectat o data

| Alooo explică (pentru Mihai4455):

Nu ti s aintamplat nimic, nu?

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Depinde cat de atent si sever este profesorul care corecteaza.

| Cismi a răspuns:

Stai calm nu se intampla nimic