| Zbzuzu a întrebat:

Salut! Daca la examenul de axi am taiat doua randuri la rand, se poate considera semn? Imi e foarte frica.Tin sa mentionez ca nu am mai avut loc sa scriu unde aveam randurile, asa ca am scris pe o foaie suplimentara.

3 răspunsuri:
| laviniaaaaaaaaa a răspuns:

Hei. Și eu la examenul de romana am avut tăieturi și am plâns foarte mult. Mie profesoara mi-a spus că nu e nimic, nu se consideră semn.
Acum de randuri nu cred, vorbeste cu profesoara ta de romana.
Succes și la mate și sper ca notele să te bucure >3

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu la bac patisem ceva ca mi se stersese pixul pe foaie si aveam si taieturi si m-am speriat crezand ca e semn, dar a fost ok. Nu te ingrijora, nu sunt ei atat de absurzi.

| gabriel2004o a răspuns:

Stai calma, n-are nimeni nici o treabă