| alyalynutz a întrebat:

Daca raman repetent intr-o scoala... si daca ma mut in alta voi fi clasa urmatoare sau tot aceiasi?

Răspuns Câştigător
| 50cent50 a răspuns:

Aceeasi

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nicio școală nu te primește dacă ești repetent!
Pune mâna și învață, îți faci familia de râs.
Pa, pa.

| darrio2007 a răspuns:

Situatia scolara se transmite la orice alta scoala te-ai transfera.Asa ca nu te gandi ca daca esti repetent la o scoala, vei fi premiant in alta scoala. Absurd si penibil!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pune mana si ivata fiindca nu ai nici o sansa in viata, fara carte.si cand spun invata,inseamna,sa inveti tot ce-ti cade in fata,de citit, de calculat, de muncit, limbi straine, fiindca nu stii de ce o sa te lovesti in viata si e bine sa fii pregatit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Repeti anul!

| stefan573 a răspuns:

Same ***, repeti anul

| Adrian0102 a răspuns:

happy e clar ca trebuie sa repeti anul scolar chiar daca te transferi la o alta scoala.