| Cosmin483 a întrebat:

Dacă unde vreau eu sa merg îmi trebuie Dalf C2, va trebui să-l dau doar pe asta sau sa le dau pe toate, de la Delf A1 pana la Dalf C2?

Răspuns Câştigător
| catalin1625 a răspuns:

De preferat trebuie să iei de la Delf A1 până la Dalf C2 punctaj de Dalf C2. E cam imposibil, dar give it a try!

8 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Obții la fiecare probă punctajul corespunzător pentru C2 dar - intre noi fie vorba - nu-l iei!

| Cosmin483 explică (pentru sierra1):

De unde știi tu că nu-l iau? Ești mama și nu știam?

| sierra1 a răspuns (pentru Cosmin483):

Cosminel mamă, ăla e cel mai inalt nivel ce poate fi obținut de un non-francez și dacă chiar erai bun, știai asta (răspunsul la pseudo intrebarea ta)!

| sierra1 a răspuns (pentru sierra1):

Incă ceva Cosminel mamă, colegul pe care l-ai fericit cu fundița aia, ți-a vândut gogoși și probabil acum râde de tine

hai pa

| Cosmin483 explică (pentru sierra1):

M-a deranjat "tonul" cu care ai spus asta. Știu că nu-l iau dar mna...

| sierra1 a răspuns (pentru Cosmin483):

știu că adevărul doare dar vorba ta: mna

| Cosmin483 explică (pentru sierra1):

In fine

| Wr3nch a răspuns:

Doar dalf c2.