| prs0396 a întrebat:

Salut, dau bacul la romana in toamna REAL. Credeti ca va mai pica din cei trei care au picat azi? creanga, marin preda si calinescu. si credeti ca va mai pica tot particularitatile de constructie ale unui personaj? sunt sanse sa pice nuvela sau ion? credeti ca tot 3 opere la alegere vor fi si in toamna? ca in anul acesta?!

6 răspunsuri:
| Diiana232997 a răspuns:

Nu, in toamna nu are cum sa fie acelasi subiect. E posibil sa pice proza, dar e poate pica si poezie. Daca pica proza eu zic ca sunt sanse mari sa pice caracterizare.

| prs0396 explică (pentru Diiana232997):

Ok, poezie ca poezie, dar crezi ca va mai pica iar eminescu si bacovia daca au fost la simulare?

| Diiana232997 a răspuns:

Eu sincer cred ca o sa dea tot proza, dar nu strica sa stii putin din toate.

| prs0396 explică (pentru Diiana232997):

Iar la proza? ce crezi ca va fi? big grin

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

În sesiunea de toamnă NU se mai dau aceleaşi subiecte!
Structura cerinţelor şi subiectele vor fi total diferite...

Toate cele bune!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

NU vor fi aceleași subiecte, dar e posibil să fie asemănătoare!