Întrebare recomandată | alsoalex a întrebat:

Salut, din intamplare am nu am fost repartizat la nici un liceu pentru ca am fost prea increzut si nu am pus suficiente licee, asta inseamna ca intru in etapa a 2a de repartizare, imi puteti spune ce trebuie sa fac? Sa completez o fisa sau ceva la scoala?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Va trebui sa depui o noua fisa cu optiuni si sa ai grija ce pui, in asa fel incat sa poti intra.

| alsoalex explică (pentru Ioandelasal):

Deci trebuie sa vorbesc cu diriginta?

| Ioandelasal a răspuns (pentru alsoalex):

Inainte vezi ce licee mai au locuri libere, apoi poti vorbi si cu diriginta.