| anonim_4396 a întrebat:

Salut din pacate am ramas repetent in clasa a 6-ea acum ca incepe scoala as vrea sa stiu cum aflu clasa in care sunt bagat?
Am fost la scoala acolo pe panou nu era afisat nimic cum pot sa aflu?

3 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Mâine, du-te mai repede la școală și întreabă la secretariat. Lucrul acesta trebuia să-l faci din timp...
Succes în noul an școlar, dar încearcă să fii mai conștiincios.

| T0T a răspuns:

Cât de idiot să fii să rămâi repetent încă din a 6-a?
Poți întreba la secretariat sau dacă te întâlnești cu fostul diriginte.

| Crainstorm20 a răspuns:

Ai ramas repetent in clasa a 6-a XD

MOR, LESIN XD