| Stafie_Tudorel_2000 a întrebat:

Din toamna trebuie sa plec la liceu si parintii vor sa ma duc la internat si eu nu prea stiu cum e...
deci care sunt regulile pe la internat? cand te trezesti? cand te culci? ai internet? de cate ori poti iesi si cat timp?

Răspuns Câştigător
| Bianca_Bia_2000 a răspuns:

Haoleoo. Te trezesti pe la 6:30, 7:00 in weekend. Te culci la 21:00, 22:30 in weekend. Nu ai internet. Nu poti iesi afara doar cand te lasa cei care " te ingrijesc "... Pe scurt: Mini-Inchisoare.

1 răspuns:
| KodrutZ a răspuns:

Depinde de la caz la caz... tu te gindesti oleaca inainte sa pui astfel de intrebari?