| oanas19 a întrebat:

Diriga mea a facut niste grupe cu elevii clasei iar in fiecare ora de dirigentie fiecare grupa tine cate o lectie cu o tema oarecare. Puteti sa-mi dati niste ex de teme?

Răspuns Câştigător
| Giianna a răspuns:

Uite aici temele mele de la dirigentie: Incalzirea globala; Violenta; Personalitati ale istoriei; Fenomene inexplicabile; Istoria teatrului; Dezvoltare; Profesii de viitor; Orasele lumii; Astenia si anemia; Fobii; Ziua de 1 mai; Ziua europei; Astrologie/Astronomie; Gastronomie; Dinozauri si animale disparute; Talent si maiestrie; Carti si planuri de vacanta. Sper ca iti sunt de folos:*.

5 răspunsuri:
| ICanSeeAll a răspuns:

Sanatate, Bunele maniere, Natura, Cultura.

http://vampire-diaries-fan.blogspot.com/

| oanas19 explică (pentru ICanSeeAll):

Mersi dar lectii cu temele astea au fost tinute

| ANAHsneaman a răspuns:

Pai cred ca va fi ceva gen Autocunoastere, Planificarea carierei...in general la dirigentie nu prea se discuta temele asa cum ar trebui ci se vorbeste deschis cu dirigintele mai ales ca esti in clasa aVa probabil o sa discutati mai mult legat de voi pentru a va cunoaste mai bine unul pe celalalt.cel putin eu cand eram in clasa aVa asa a facut diriginta cu noi si la liceu la fel
Poluarea si gaurile in straturile de ozon
Depinde ce clasa esti
Ar fi si pericolul consumului de ernobotanice
sper ca ti-am fost de ajutor big grin

| AnonimKidd a răspuns:

Tema poate fi Rezolvarea Conflicelor sunt multe de voribit sau despre absentare sau despre droguri. Sper ca te-am ajutat!

| xdiduuu a răspuns:

Violenta,cum salutam, gastronomie, cultura