| answers4you a întrebat:

m-am inscris anul asta la universitatea tehnica cluj-napoca si am mers doar o luna jumatate. nu mi-a placut asa ca am renuntat, daca de exemplu la anul vreau sa dau la babes la contabilitate o sa trebuiasca sa platesc taxele? mentionez ca aici la utcn sunt la buget. nu o sa mai am nici o sansa sa intru la buget la alta facultate? din cate stiu eu, daca o sa trebuiasca sa platesc, o sa platesc doar un an sau doi, nu chiar toti anii. voi ce ziceti? mi-am facut si acte de bursa sociala. as putea sa iau banii pe tot parcursul anului daca imi retrag dosarul numai la sfarsitul anului si nu ma prezint la examene? exista posibilitatea ca sa imi ceara facultatea banii inapoi? cum ar fi mai bine? sa-mi retrag acum dosarul inainte sa dau vreun examen? cum e mai bine? e foarte important pentru mine sa stiu lucrurile astea...

1 răspuns:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Pe tine ce te interesează, să iei banii sau să mergi la cursuri?
Te retragi acum, nu primești niciun ban și la anul o iei de la capăt.
Pa, pa.