| RegeleCornet a întrebat:

Este ok daca dau bacul la fizica? Cum vi se pare? Cat de greu este? Cum v-ati pregatit? Vreau sa dau la Academia Tehnica Militara, am nevoie de fizica, dar nu prea ma pricep... Sunt in clasa a 10 a, profil stiintele naturii. Nu mi se pare chiar foarte grea. Mi se pare mai greu la Bio
Va multumesc!

1 răspuns:
Bula
| Bula a răspuns:

Daca vrei sa dai la Academie tehnica, pune-te tare pe invatat mate si fizica!
Bio nu ti se cere la examen, deci n-are sens sa pui mare accent.