| UnAltAnonimCelebru a întrebat:

Salut.Eu am terminat clasa a 8-a, dar am ramas corigent la matematica. Vreau sa stiu cum pot afla unde mai sunt locuri la scolile profesionale, inainte de a da corigenta. Adica vreau sa stiu cate locuri au ramas dupa prima repartizare. Funda celui mai bun raspuns.

Răspuns Câştigător
| Seijūrō a răspuns:

Sall
Edu.ro

| UnAltAnonimCelebru explică (pentru Seijūrō):

Mai exact cum caut in site?

| Seijūrō a răspuns (pentru UnAltAnonimCelebru):

Nu stiu :D cauta aici http://www.admitereliceu.ro/

5 răspunsuri:
| NoctisFive a răspuns:

Inca nu s-a facut repartizarea computerizata ca sa stii la ce licee au ramas locuri libere. Asteapta si uita-te pe 12 iulie, la ora 12 pe edu.ro ca sa afli cate locuri libere sunt.

| K_Etci_Goustarw_Romina_1998 a răspuns:

Nu este mare inghesuiala la scolile profesionale, asa ca nu iti face griji ca vei ramane fara loc la scoala unde iti doresti sa dai mai departe! mult succes in continuare