| ChiukiuHamsler a întrebat:

Eu am terminat clasa a 8-a, si trebuie sa ma inscriu la liceu, am acele foi, cu mediile de admitere in anul trecut, cu numele cu tot, dar unde trebuie sa duc acele foi? La scoala sau la liceu?

2 răspunsuri:
| Andrei200202 a răspuns:

Miercuri, alaturi de un parinte te duci la scoala unde o sa iti pui variantele de coduri.
Cum de nu stii? Nu v a spus dirigintele?

| BlackRaven45 a răspuns:

La scoala ta mergi si vorbesti cu dirigintele. Iti depui optiunile. Dupa repartizare cand stii unde ai intrat, atunci mergi cu dosarul la secretariatul liceului si vorbesti cu secretara.