| g0ldengrillz7 a întrebat:

Unde gasesc fisa de inscriere pentru Facultatea de Geografie? Mi se da la fata locului cand ma duc sa ma inscriu? Pe modelul de scrisoare de motivatie (care se completeaza inainte de a te duce la facultate sa te inscrii) scrie la primul camp despre optiunile (specializarile) dorite exprimate in ordinea deja existenta pe fisa de inscriere, or eu nu am gasit nicio fisa de inscriere nicaieri. Cat ma costa o specializare trecuta acolo? Vreau sa pun 2 si am inteles ca se platesc si ele separat...

1 răspuns:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Modalitatea de admitere şi disciplinele/Tematica/mediile/etc. DIFERĂ în funcţie de facultate/localitate!

NU ai precizat localitatea!
Ar trebui să GHICIM din ce localitate este facultatea dorită de tine? rolling on the floor
Sau, vei veni din Constanţa ( spre exemplu ) în Cluj-Napoca?

Poate revii cu detalii...

Toate cele bune!