| Bogdyvorbaretul123 a întrebat:

Salut, eu vreau să intru la Aurel Lazăr pe mate-info, dar media de admitere este 8.99 iar eu am 8.92.
Am o șansă să intru la liceul respectiv?

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Media de admitere este cea de anul trecut, anul acesta nu stii cat o sa fie, asa ca poti avea sanse sa intri.
Asa fiind, poti pune liceul si profilul respectiv pe primul loc la optiuni si apoi sa mai pui cateva care au avut medie de admitere mai mica.

| Violleta2022 a răspuns:

Evident ca nu ai sanse, odata ce esti sub ultima medie admisa.