| anonim_4396 a întrebat:

Salut, imi fac dosarul pentru scoala de soferi, dar m-am blocat la urtima faza. Imi poate traduce si mie asta: " fisa detinatorului permisului de conducere completata prin dactilografiere avand aplicata fotografia si semnatura detinatorului la locul prevazut, iar pe verso se aplica timbrul care a fost eliberat impreuna cu fotografiile". Va rog!

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Este vorba de cel care detine deja permis de conducere de orice categorie si vrea sa urmeze scoala pentru obtinerea altei categorii. Daca nu detii permis de conducere nu trebuie sa completezi acea fisa.

1 răspuns: