| sweet21 a întrebat:

In aceasta vara m-am inscris la Universitatea de Vest la sectia Franceza Romana. Stiti cumva cum sunt profesorii? Sau ce materii o sa fac? Orice informatie legata de acest subiect e binevenita. Va multumesc:*

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Profesorii sunt cum ar trebui sa fie.
Daca ti-ai invatat, le inchizi gura FORTAT, daca nu... pleci capul in fata lor si copii, alimentandu-le orgoliile, dandu-le satisfactia ca au castigat si, implicit, furandu-te tu pe tine insuti.
Intrebari de...geaba.