| anonim_4396 a întrebat:

La scoala am zgariat tabla ecologica cu un ciob de sticla..nu se vedea aproape deloc dar cand am dat cu markerul peste se vedea si din spatele clasei..si e o zgarietura mare. Diriginta spune sa iau tabla noua.dar nu se poate sa acoperi zgarietura cu ceva? Am vazut o reclama la topshop pentru acoperirea zgarieturilor masinilor..nu este ceva de genu si pentru talbe ecologice?

3 răspunsuri:
| radu05 a răspuns:

Tabla este o bucata mare de sticla care apoi se vopseste, cred ca daca ai da cu acea vopsea pe deasupra ar fi ca "noua", nu s-ar mai cunoaste zgarietura.

| ugal a răspuns (pentru radu05):

Este tabla ecologica din aia alba..nu e din aia de sticla vopsita in negru

| radu05 a răspuns (pentru ugal):

Aaa...Nu cred ca se poate acoperi zgarieturasad