| anonim_4396 a întrebat:

Salut lume, am o verisoara de 8 ani, eu am 14 si trebuie sa vina la mine si nu stiu cum sa vorbesc cu ea. Help! Adica cum o salut, imi e rusine de unchiul meu, cum vorbesc cu ea? Dau funda

3 răspunsuri:
| zurick a răspuns:

Vorbește normal doar n-a venit Obama la tine acasă ca să te emoționezi atât.Eu de obicei salut pe toată lumea cu "heya", dar nu e nevoie să faci asta, pur și simplu fii tu.
Dacă vrei să nu vorbiți prea mult puteți să vă uitați la desene animate, mereu ajută aceasta activitate. :v

| R0R0 a răspuns:

E verisoara ta!
Vorbesti cu grija cu ea.Are doar 8 ani.Sa nu iti scape din greseala cuvinte urate. Intreab-o cum se descurca la scoala, ce mai face.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Îngenunchezi în fața ei, îi săruți mâinile și faci tot ce spune ea.