| seremitudor a întrebat:

Salut.Ma numesc Tudor si am si eu o intrebare.As aprecia daca mi-ar zice cineva ce trebuie sa fac ca sa imi termin liceul.Am terminat 10 clase la S. A. M. si as vrea sa imi termin studiile.Se poate la fara frecventa si ce profile as putea urma.Capacitatea am cazut-o la mate din pacate. Ce sfaturi imi dati? Va multumesc.

2 răspunsuri:
| vader a răspuns:

De liceu la seral am auzit, de liceu dupa a XI a - SAM (ruta SAM) am auzit, dar de liceu la fara frecventa nu am auzit.

| stweety10 a răspuns:

Eu nu stiu sa iti raspund, dar am gasit ceva, poate te ajuta http://www.roportal.ro/......-la-liceu/