| Adyiasi96 a întrebat:

Mai pot face modulul pedagogic incepand din anul 2 de facultate (licenta)? Sunt student in anul 2 la Univ. Al. I. Cuza din Iasi si nu am facut modulul pedagocic in anul I. Daca se mai poate, se plateste doar anul care nu l-am facut sau toti cei 3 ani? In caz de nu se mai poate, as putea sa fac niste cursuri de pedagogie care sa echivaleze modulul pedagogic din cei 3 ani de licenta dar pe timpul vacantei ( vara/ 3 luni)? Cat ar costa? Multumesc. Dau funda pentru cel mai complex raspuns.

1 răspuns:
| neutrino a răspuns:

Asemenea informatii nu le poti obtine decat de la secretariatul facultatii.