| 4Cooled a întrebat:

Maine dau teza ( Clasa a8-a) si vreau sa repet functiile si is praf la ele. Puteti sa imi dati un link sau sa imi spuneti aici toate chestiile despre functii?
Cel mai explicit si corect raspuns primeste o surpiza.

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Tu crezi ca poti invata matematica intr-o zi, ceea ce nu ai invatat intr-un an?
Succes la teza, dar cu atitudinea asta, te vad toata vara pregatindu-te pentru corijenta.

| sierra1 a răspuns:

"Maine dau teza ( Clasa a8-a) si vreau sa repet functiile si is praf la ele"

până mâine cred că doar o rugăciune te ajută (fie și online)

| Catrice a răspuns:

Și în ce consta surpriza, în bani?! rolling on the floor

| Alecsa1190 a răspuns:

Caută pe YouTube Ionel Ursu e un prof de matematică care explică lecțiile și face exerciții pe ele.