| MariusNWM a întrebat:

Maine o sa completez fisa ca sa ma inscriu la liceu.Eu vreau sa intru la electrica chiar daca o sa am media peste 5 si la electrica s-a intrat cu 3 anul trecut.Nu stiu ce sa fac! Ma gandeam la stiinte sociale sau profil de sudor, dar este departe de mine acel liceu, pot sa ajung la el la ora 9 dimineata si la 5 sa vin inapoi acasa.Un sfat?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bine la electrica.

| MiaaSd a răspuns (pentru anonim_4396):

Cresc sau scad mediile de admitere de anul acesta la liceele de elita fata de cele de anul trecut?