| tigrul2 a întrebat:

Salut.Mi-a fost acceptata cererea de transfer de pe profil turism si alimentatie pe comert in cadrul aceluiasi liceu. Trebuie sa dau diferente. Maine trebuie sa ma duc sa iau cartile de pe care sa invat. La ce voi da diferente?

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Diferente dai la materiile obligatorii facute la profilul de comert si tu nu le-ai facut la profilul de turism si alimentatie.
Tu stii ce materii obligatorii ai facut, asa ca vezi ce materii obligatorii s-au facut la comert si vei afla pe care nu le-ai facut.

| tigrul2 explică:

Stiuca dau module pe care nu le-am facut. de asta vreau sa stiu cam cum o sa fie la diferente adica o sa fie greu(da ceva de calcula)? t