| Faranume1929 a întrebat:

Buna! Mi s-a aprobat cererea de transfer la un alt liceu, pe un alt profil.
Am terminat clasa a 10 a si sunt pe turism si alimentatie si ma transfer pe științele naturii, la ce voi da diferente? vor fi probe de scris/oral?

2 răspunsuri:
| DoctorOtker22 a răspuns:

Din câte îmi amintesc eu vor fi probe scrise la 2-3 materii bănuiesc că matematica biologie și poate romana/info. dar oricum testele astesteaa sunt mai mult formale să vadă nivelul.

| Faranume1929 explică (pentru DoctorOtker22):

Pai din cate stiu voi da diferente la materiile pe care nu le-am facut eu, de exemplu muzica, desen. Daca se intampla sa nu iau o nota mare la diferente are ceva?