| brokxy a întrebat:

Mi-am ales profil socio-uman dar imi place mult engleza si franceza si as vrea sa ma transfer la filo-bilingv intre semestre.Mai trebuie sa dau proba sau ceva? Ce ar trebui mai exact sa fac? Am auzit ca trebuie sa imi accepte cererea, asta consta in notele mele sau altceva? Multumesc. Va rog raspundeti repede

1 răspuns:
| Adry05 a răspuns:

Nu cred ca te lasa intre semestre, mai bine te muti de la anul. Daca e filo bilingv, o sa dai diferenta la acel optional de la ei, care e a 6-a ora de engleza si reprezinta o rubrica separata + cel mai probabil latina.