| catalimm a întrebat:

Salut! Nu stiu ce sa invat pentru bacul de la biologie. Sunt pe profil tehnologic. Stiu ca la matematica am M2, dar la biologie nu stiu ce anume am sau ce lectii trebuie să citesc pentru profilul meu, habar n-am. Mă puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| Feri5 a răspuns:

Nu, îți alegi tu.

2 răspunsuri:
| Feri5 a răspuns:

E același cu cel de la Mate-Info sau Științe.
Citește teoria dintr-un memorator de biologie și rezolvă testele de antrenament.
Acum depinde la ce secțiune dai: biologie vegetală - materia IX - X sau anatomie - materia XI-XII.

| catalimm explică (pentru Feri5):

Adica poate sa imi pice biologie vegetala sau anatomie?

| Feri5 a răspuns (pentru catalimm):

Nu, îți alegi tu.