| Robyeu a întrebat:

O intrebare la care duresc un raspuns rapid.Stie cineva care a mai dat un test la intensiv engleza pe data de 2 septembrie, ce sa da si cat de important este acest test? Trec clasa a9-a si trebuie sa dau un test pentru a intra la o clasa de intensiv engleza.Daca nu iau testul ce se intampla? Cat mai multe detalii va rog. Ofer funda!

Răspuns Câştigător
| oanamagda a răspuns:

Hei happy Testul este important daca vrei sa intrii la acea clasa, daca nu treci testul vei fi in alta clasa. Testul are subiecte legate de materia claselor 5-8.