| DoarUnAltAnonim a întrebat:

O nelamurire despre facultatate... Dupa inscriere sau dupa ce se afiseaza rezultatele va trebui sa dam un examen medical in cadrul facultatii? Asta in conditiile in care am atasat la dosar o adeverinta medicala de la medicul de familie?

Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Nu exista așa ceva.

| AFR81 a răspuns:

Nu dai nimic. Doar mergi sa te inmatriculezi, adica sa confirmi locul si gata.

| Violleta2022 a răspuns:

Cu exceptia Academiei militare si cred Politie ori Jandarmi, nu se cer analize medicale la inscrierea la facultate.