| AlexDorinel a întrebat:

Salut,o prietena din oras de la mine(Constanta), si a inchiriat un apartment la Bucuresti ca sa faca revelionul acolo.Ce parere aveti?

P.S: Are 18 ani fata

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Poate are bani, parere nici una avem voie sa facem ce vrem in viata fara sa facem rau la altii

| darrio2007 a răspuns:

Problema ei, inseamna ca i-au dat parintii bani. Cumva esti invidioasa sau iti pare rau ca nu te-a invitat?

| Adry05 a răspuns:

De ce ți-ar păsa ce face ea în primul rând? și ce e așa wow la situația asta în al doilea?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce parere sa avem? Ce e treaba noastra ce a făcut ea?

| Catrice a răspuns:

Și?! Am langa mine 2 cupluri din Constanța...una din tipe e de origine de aici, au venit 3 zile de revelion sa se distreze.
Știu copii de 14-15-16ani care merg in grupuri in alte orașe sa petreacă sau pentru sute chestii și în afara sărbătorilor. Nu știu ce ți se pare ciudat...
Ah, stai că înțeleg. Tu ai stat singurica cu ai tăi și îți e ciuda de dansa a mers altundeva sa se distreze, sa bea, sa se fu...in fine.

| Anuket a răspuns:

Nici măcar o cabană... bani aruncați.

| KR0NSTADT a răspuns:

Am părerea că trebuie să mai aștepte 363 de zile.

Răspuns utilizator avertizat
| Februar30 a răspuns:

Spune-i ca l-a inchiriat prea tarziu. Revelionul a trecut deja big grin
Oricum, daca a facut-o legal am o parere buna. Face banii parintilor sa circule.