| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a întrebat:

Pentru a deveni parapsiholog, ce facultate trebuie sa urmez?

Răspuns Câştigător
| Vlad_Ilie_Marius_1992 a răspuns:

Facultatea de Parapsihologie şi Stiinţe Cognitive

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu explică (pentru Vlad_Ilie_Marius_1992):

Imi poti spune te rog, daca stii, unde gasesc o facultate de asta in Romania?

| Vlad_Ilie_Marius_1992 a răspuns (pentru NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu):

La Universitatea din Bucuresti

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu explică (pentru Vlad_Ilie_Marius_1992):

Am gasit deja. Mersi oricum, apreciez mult, pe pune. O zi faina sa ai!

8 răspunsuri:
| Duhovnicul a răspuns:

Un parapsiholog e cumva un psiholog care nu a reusit sa isi ia licenta?

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu explică (pentru Duhovnicul):

Ti-asi da funda pentru amuzament, dar am un raspuns bun mai sus. Ti-am dat vot. laughing

| diaac a răspuns (pentru Duhovnicul):

laughing) Ti-as da vot daca m-ar lasa TPU, super tare!

| Gregorian a răspuns:

Hogwarts

| Curculescu_Ianula_1968 a răspuns:

Trebuie să am aptitudini de parapsiholog.