| Jerry_Yo_1994 a întrebat:

Salut. Pot introduce orice email cand cumpar un paysafe?

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Si daca iti cere confirmare pe e-mail iar tu nu il ai, cum procedezi?

| Wr3nch a răspuns:

Daca nu iti trebuie codul si vrei doar sa dai bani degeaba da, linisitit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se poate, doar n.o sa stie bancomatul care e emailul tau pentru a te atentiona ca bagi unul gresit. Si vezi ca pe email s.ar putea sa primesti codul, asa ca vezi ce email pui.

| Jerry_Yo_1994 explică (pentru anonim_4396):

Vreau sa-mi cumpar un paysafe de 50lei si aia 50lei sa Incarc în cardul skrill. Dar când cumpar paysafe vreau sa bag un mail anonim. Se poate
?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Jerry_Yo_1994):

Se poate insa este riscand sa primești codul pe email. Nu inteleg de ce ai face asta, ca doar ai email.