| Glav a întrebat:

S-a transferat cineva la alt liceu mai bun?
Daca da, vreau sa stiu procedurile!
Am luat o nota mare la romana, dar foarte mica la mate!
Am intrat intr-un liceu prost, vreau sa stiu daca pot sa ma transfer la alt liceu!

15 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Sugestie; rămâi unde ești, ți se potrivește (la un liceu tare, cu matematica ta, rămâi repetent dar la o scoală slabă te trec ăia)

| Glav explică (pentru sierra1):

Eu am intrebat daca pot sa ma transfer si care e procedura!
Nu am nevoie de sugestii!
Eu ma duc pe filologie, care matematica? 2 ore pe saptamana
Si de unde stii tu ca mi se potriveste?, mai lasa ma ..desteptule.

| sierra1 a răspuns (pentru Glav):

Care matematica?
"Am luat o nota mare la romana, dar foarte mica la mate!"

"de unde stii tu ca mi se potriveste?"
"Am intrat intr-un liceu prost" - cum e turcul și pistolul

"mai lasa ma ..desteptule."
"Am intrat intr-un liceu prost"

| Glav explică (pentru sierra1):

Woow!
Esti mai prost decat credeam!
Ma cunosti personal astfel incat sa poti spune ca mi se potriveste un liceu prost? =)
Ba frate, daca nu ai un raspuns la intrebarea mea, nu mai raspunde!
Nu te mai da destept, crede ma, nu esti! rolling on the floor))

| sierra1 a răspuns (pentru Glav):

"în 17 Iulie | VladutGheorghitaLaurentiu explică Woow!
Esti mai prost decat credeam"

"Am intrat intr-un liceu prost"

Meriți deplin ce ai.

| Glav explică (pentru sierra1):

N are niciun sens ce spui, dar ma rog, te las in lumea ta!

| sierra1 a răspuns (pentru Glav):

"Am intrat intr-un liceu prost"

Omul potrivit la locul potrivit.
Gheorghiță mamă, tot n-ai priceput?

| Glav explică (pentru sierra1):

Of!
Eu am pus o intrebare simpla, daca nu stii, nu te mai baga in seama degeaba!
Esti nebagat in seama?
Eu nu pot sa va inteleg, sunteti niste frustrati in spatele unei tastaturi, daca nu ai un raspuns la intrebarea mea, mai bine nu mai comentezi aiurea!
N am nevoie de tine sa mi spui ca sunt la locul potrivit, eu stiu ce mi se potriveste cel mai bine!
Dar sa ti mai spun ceva, tu esti cel care n a priceput, eu am intrebat daca pot sa ma transfer la alt liceu!
Daca nu poti sa raspunzi, de ce comentezi aiurea?

| sierra1 a răspuns (pentru Glav):

O școală mai "buna" nu e de tine. Recitește (atent) primul răspuns.

| Glav explică (pentru sierra1):

Eu cred ca tu esti foarte frustrat!
Pace!

| sierra1 a răspuns (pentru Glav):

Concluzie:
"Am intrat intr-un liceu prost"

Omul potrivit la locul potrivit.

| Glav explică (pentru sierra1):

E ultima mea replica!
Nu are rost sa mai vorbesc cu un trist, probabil viata ta e foarte trista!
Eu am luat 9.10 la romana, e normal sa stau intr-un liceu la care se intra cu 3?
Eu stiu cel mai bine ce mi se potriveste, tu nu ma cunosti!
PACE!

| ___0z7F a răspuns (pentru sierra1):

Dacă omul nu se pricepe la matematica, înseamnă că nu este inteligent? Esti dus/a cu capul? A făcut o greșeală și a dat o în bara, în viata asa se intampla, stai tu și te crezi mari inteligent, descuranjad un copil.Mare idiot mai esti

| ___0z7F a răspuns (pentru Glav):

Sper ca te-ai transferat nici eu nu ma pricep cu matematica și nu știu ce sa fac, dar sper sa fac macar de un 5 amarat

| Sakura13574 a răspuns:

Din cate stiu eu, poti sa te transferi abia din semestrul doi. Daca te duci la acelasi profil, cred ca trebuie sa ai media pe semestrul 1 mai mare decat media ultimului elev din clasa respectiva, iar daca te transferi la un profil diferit fata de cel la care ai intrat acum, va mai trebui sa dai niste probe la materiile de baza ale profilului respectiv.