| RoCosmin a întrebat:

Salut, salut. Sunt in ultimul an de liceu si oscilez intre a alege facultatea de arhitectura sau pe cea de constructii, voi ce stiti, unde e mai ok? eu as vrea la arhitectura dar nu stiu daca voi rezista din punct de vedere a costurilor necesare si a materiei predate iar la constructii nu prea am informatii despre ce probe de admitere sunt si nici ce se face acolo.
Daca ma puteti ajuta v-as multumi enorm. big grin

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Gandeste-te tie ce ti-ar placea sa faci in viata... Dpa asta ghideaza-te, cu restul te descurci. Eu personal as fi mers pe arhitectura sau design daca era sa nu fiu anti talent la desen. laughing