| Thewitch46 a întrebat:

Salut! Se poate da bacul in alt judet, nu in cel in care am facut liceul?

5 răspunsuri:
| ReddY25 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.

| katin a răspuns:

Nici la alta scoala, daramite in alt judet.
Se da doar la scoala absolvita.

| savvy a răspuns:

Salut!

Asa cum ti s-a raspuns deja, bacul nu il poti da decat la scoala unde te-ai inscris la seciunea de bac. Din pacate cum transferuri nu se fac in perioada asta, nu iti ramane decat sa mergi la examen in scoala ta.
Succes!

| Diaconu-diana a răspuns:

Buna!

Nu merge asa, bacul il dai unde ai completat fisa de inscriere. Nu poti alege tu unde vrei, tu n final find absolvent al acelei unitati de invatamant. Te-ar fi ajutat un transfer, insa trebuia facut inante, nu acum pe ultima suta de metri.
Bafta la examen!