| ImGone a întrebat:

Stie cineva daca practica din cadrul facultatii de matematica si informatica cluj, specializarea informatica se plateste de catre firmele la care se face? Am auzit niste zvonuri si vreau sa aud acest lucru din partea unor cunoscatori. Multumesc!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca e practica, nu e platita. Sint studenti care se angajeaja part/full time inca din timpul facultatii pentru a avea vechime in momentul absolvirii. Asa se angajeaza mai usor.

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Practica nu se plateste nicaieri