| ShiftAdy a întrebat:

Salut,sunt clasa a opta si ma pune sa dau examen la istorie sau la geografie, spuneti-mi va rog, care dintre materiile astea doua sa le aleg?

Răspuns Câştigător
| alin567 a răspuns:

Ba tu nu te gandesti?
Hai sa o luam mai incet:
In primul rand trebuie sa alegi materia la care te pricepi cel mai bine si care chiar iti place
In al doilea rand trebuie sa te informezi si ce subiecte se vor da dar mai ales trebuie sa dai la ce iti place nu trebuie sa ne intrebi!

3 răspunsuri:
| Cleopa a răspuns:

Pai dai la ce te pricepi mai bine; eu as alege geografia; istoria nu imi place delocwinking

| ღBuBuRuZaTaღ a răspuns:

Eu as zice geografia, pentru ca este mai usor de invatat.La istorie trebuie sa inveti anii si toate evenimentele importante. Si eu tot a 8 a sunt si tot la geografie o sa dau.

| madalinax6 a răspuns:

Eu as zice istoria pentru ca la geografie iti da harti pe cand la istorie iti da un fel de test grila! Sper ca te-am ajutat. Fundita?