| Sulty_Mihai_1986 a întrebat:

Sunt clasa a saptea si la momentul de fata mai toata clasa are doua note la matematica... Oare cate note o sa ne mai puna pana la sfarsitul anului, mai ales ca mai sunt doar 3 saptamani?

Răspuns Câştigător
| AKARA0 a răspuns:

Api si noi la liceu la fel.
Eu am 2 note
Trebuie sa dati un test si apoi sa va puna nota pe activitate + teza 5 note in total
Si intr-o saptamana asculta corigentii

3 răspunsuri:
| AntoniSoulesOne a răspuns:

Note la activitate, note la oral, note la test + 2 note care le aveti -> 5.

| Sulty_Mihai_1986 explică (pentru AntoniSoulesOne):

E foarte amuzant dar si naspa deoarece in tot semestrul ne-a pus doar doua note iar acum, pe ultima suta de metri...

| AntoniSoulesOne a răspuns (pentru Sulty_Mihai_1986):

Păi acum vă arde.